Pomorski odjel prvak Sveučilišne malonogometne lige po 4. put u 5 godina!

Od 2014. godine odjeli Sveučilišta u Zadru uživaju u sportskim danima zahvaljujući Sveučilišnoj malonogometnoj ligi. Sveučilišna malonogometna natjecanja dijele se na Ligu i Kup, pri čemu se Liga igra od ožujka do lipnja i sastoji se od ligaškoga dijela i playoffa, dok je Kup turnirskoga tipa i igra se krajem listopada i početkom studenoga. Superkup uoči početka nove sezone igraju pobjednik Lige i pobjednik Kupa iz prethodne sezone.
Predstavnici Pomorskoga odjela dijele se na dvije ekipe te one obje postižu već godinama izuzetne uspjehe na ovome natjecanju. Pritom je Pomorski 1 bio pobjednik 2014., 2015., 2016. i 2018., a 2017. godine osvaja 3. mjesto, dok je Pomorski 2 iste godine srebrni.

Ovogodišnji prvaci, Pomorski 1, uz pehar pobjednika osvojili su i pojedinačne vrlo značajne nagrade. Naime, njihovu vrataru i kapetanu, Antoniu Tomljanoviću, za rukom je pošlo dosad neostvareno - oko vrata zasjale su mu medalje za najboljeg vratara Lige i najkorisnijeg igrača Lige (tzv. mvp!).

Igrači Pomorskog 1 su : Antonio Tomljanović, Donat-Kalito Pavić, Josip Mihoč, Matija Segarić, Dino Milković, Luka Paleka, Ivan Veršić, Lovre Bubalo, Tomislav Gospić, Tomislav Lucin i Karlo Rados.

Igrači Pomorskog 2 su: Branimir Lipotica, Karlo Paleka, Šime Baraba, Mate Predovan, Bruno Tadić, Andelo Antišin, Rikard Baranac, Ivan Misetić, Michelangelo Bajlo, Nikola Jadrijev i Fran Uglešić