Pomorski odjel na radiju 057

zvanredni prof. dr. sci Josip Orović s Pomorskog odjela Sveučilišta u Zadru u emisiji Znanje - imanje Radija 057 najavio je jedinstven studijski program.zvanredni prof. dr. sci Josip Orović s Pomorskog odjela Sveučilišta u Zadru u emisiji Znanje - imanje Radija 057 najavio je jedinstven studijski program.zvanredni prof. dr. sci Josip Orović s Pomorskog odjela Sveučilišta u Zadru u emisiji Znanje - imanje Radija 057 najavio je jedinstven studijski program.zvanredni prof. dr. sci Josip Orović s Pomorskog odjela Sveučilišta u Zadru u emisiji Znanje - imanje Radija 057 najavio je jedinstven studijski program.Izvanredni prof. dr. sci Josip Orović s Pomorskog odjela Sveučilišta u Zadru u emisiji Znanje - imanje Radija 057 najavio je jedinstven studijski program.Izvanredni prof. dr. sci Josip Orović s Pomorskog odjela Sveučilišta u Zadru u emisiji Znanje - imanje Radija 057 predstavio je Pomorski odjel.

Cijeli članak pročitajte na 057info.